Na úvodní stránku

Pozvánka na dva turnaje do Centra stolního tenisu Ďáblice

Ve středu 30. 9. 2015 pokračuje série turnajů Grand Prix Centra stolního tenisu Ďáblice svým čtvrtým turnajem. Podrobnosti o tomto turnaji najdete na http://www.centrumstolnihotenisu.cz/kukakce.php?id=555. Dosavadních tří turnajů se zatím zúčastnilo 21 hráčů a pořadí je poměrně vyrovnané, takže šanci na medaili mají i hráči, kteří se zapojí až nyní. Nikomu se dosud nepodařilo vyhrát více než jeden turnaj, vedoucí Tomáš Sedláček má 290 bodů, přičemž za vítězství je 200 bodů. Celá série je o medaile a věcné ceny.

 

V sobotu 3. 10. 2015 vás zveme na Velkou cenu Ďáblic. Jde o turnaj dvouher a čtyřher pro veřejnost. Podrobnosti o turnaji najdete na http://www.centrumstolnihotenisu.cz/kukakce.php?id=556.

 

Oba turnaje se hrají v Centru zábavy stolního tenisu Ďáblice, Kokořínská 204/28, Praha 8 – Ďáblice. Do CST se dostanene z metra C Ládví autobusem č 103 do zastávky Kokořínská. Potom pouze přejdete přižovatku a projdete kolem hospody.Přidání komentáře k článku Pozvánka na dva turnaje do Centra stolního tenisu ĎábliceNadpis:


Autor:


Email:


Komentář:
Kontrolní součin: jedenáct krát pět =Provozuje Internet mládeži, z.s.
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012-2015
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je pondělí
29.11.2021optimalizace PageRank.cz